BYCHL s.r.o. - prodejce vozů BMW

BYCHL s.r.o.

je společnost, která má na našem trhu s mnichovskými automobilovými dravci zkušenosti jako žádná jiná. Není divu. Vždyť právě s ušlechtilými bavorskými vozy byla prakticky spojena celá závodní kariéra Miloše Bychla, který patřil v závodech cestovních vozů na okruzích dlouhá léta nejen mezi naši absolutní elitu, ale i k vůbec nejlepším soukromým jezdcům evropského kontinentu.

A všechny letité zkušenosti z přípravy vozů k soubojům na nejslavnějších evropských tratích se samozřejmě promítají také do kvality služeb, které firma ve svém moderním sídle ve Vestci klientům poskytuje.

Prosklený a architektonicky nezaměnitelný showroom i nejmodernější technikou a diagnostickým zařízením vybavený servis firmy Bychl BMW najdete ve stále se rozvíjející průmyslové zóně na jižním okraji Prahy.

Klientům je samozřejmě při sjednávání některé ze služeb k dispozici bar, mohou využít širokou nabídku služeb, které firma Bychl BMW zajišťuje a které zákazníkům usnadňují koupi, prodej či opravu vozu. Pro současné majitele vozů BMW se tak návštěva Vestce stává příjemnou možností, jak svůj automobil udržet v nejlepší kondici a pro ty potenciální zase příležitostí dotknout se automobilového nebe.