BYCHL s.r.o. - prodejce vozů BMW

PRÁVNÍ DOLOŽKA

Společnost Bychl, s.r.o. vytvořila tyto stránky za účelem informovat své uživatele (zákazníky). Prezentace a obsah těchto stránek (texty, fotografie, ilustrace, ikony, základní údaje, apod.) je výlučným vlastnictvím společnosti Bychl, s.r.o., je chráněn platnými právními předpisy ve prospěch výše uvedených společností. Jakékoli užití či reprodukce obsahu těchto stránek, částečná nebo celková, je bez předchozího písemného souhlasu vlastníka/provozovatele domény, tj. společnosti Bychl, s.r.o. nepřípustná.

Modely a/nebo verze představené na této internetové stránce, stejně tak jako jejich výbavy, opce a doplňky, se mohou lišit. Pokud si přejete jakékoli upřesnění nebo doplňující informace, kontaktujte Vašeho prodejce BMW. Informace uvedené na těchto stránkách jsou informace obecného charakteru a nemají žádnou smluvní hodnotu.

Společnost Bychl, s.r.o. si vyhrazuje právo bez předchozího upozornění měnit ceny a charakteristiky představených modelů bez aktualizace těchto stránek.

Odesláním řádně vyplněného formuláře každý žadatel souhlasí s tím, že jím poskytnuté údaje mohou být až do odvolání tohoto souhlasu zpracovány společností Bychl s.r.o. jako správcem v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění k poskytování informací o dalších (připravovaných) akcích a produktech Bychl s.r.o.. Zpracování může být prováděno prostřednictvím třetích osob. Souhlas je udělován dobrovolně a může být kdykoli odvolán písemnou formou na sídlo správce.